668 423 304, 666 814 088
·
info@antykigabi.pl
·
EN DE PL RU

O nas

Galeria Antykwaryczna

Firma działa na rynku antykwarycznym nieprzerwanie od 1992 roku. Nasza Galeria mieści się w Wałbrzychu, we wspaniałych komnatach Zamku Książ, który jest jednym z największych obiektów tego typu w Polsce. Stylowe wnętrza komnat stanowią doskonałe tło ekspozycyjne dla wszystkich przedmiotów będących w naszej ofercie.
Posiadamy duże doświadczenie w branży antykwarycznej. Od lat zajmujemy się profesjonalną odnową oraz przede wszystkim sprzedażą antyków. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami renowacji i konserwacji zabytków.

Odnajdujemy wyjątkowe i niespotykane przedmioty, idealnie nadające się do dekoracji wnętrz zarówno domów, biur, jaki i zabytkowych dworków oraz pałaców. Jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta i oczekiwania kolekcjonerów. Już w ofercie zawartej na tej stronie internetowej znajdziecie Państwo bogactwo styli historycznych odzwierciedlone w różnorodności naszego asortymentu.
Zajmujemy się również doradztwem w zakresie projektowania wystrojów wnętrz mieszkalnych i lokalowych tak, aby spełniały one nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania naszych klientów, wśród których znajdują się znani ludzie ze świata polityki, biznesu, kultury i sztuki. Doradzaliśmy i wyposażaliśmy wiele obiektów m.in. należących do znanych przedsiębiorstw, ale także sale pałaców czy dworków – tak polskich, jak i zagranicznych.

Przy zakupie udzielamy wszelkiego rodzaju informacji w zakresie użytkowania, transportu i pielęgnacji. Nasze porady są dostosowywane do m.in. rodzaju oraz gatunku drewna z którego mebel został wykonany.
Oferta prezentowana na naszej stronie internetowej jest tylko częścią większego asortymentu jaki znajduje się w naszej galerii.

Potrzebujesz od nas pomocy w wyborze antyków

Zadzwoń na numer: 668 423 304 lub 601 769 829