668 423 304
·
info@antykigabi.pl
·

O nas

Galeria Antykwaryczna

Firma działa na rynku antykwarycznym nieprzerwanie od 1992 roku. Nasza Galeria mieściła się początkowo w Wałbrzychu, we wspaniałych komnatach Zamku Książ. Po niemal ćwierćwieczu spędzonym w jego murach, opuściliśmy zamek aby znaleźć nowe, większe i bardziej dostępne dla klientów pomieszczenia na nasze antykwaryczne artefakty. W chwili obecnej wciąż jeszcze trwamy w trakcie tworzenia tego miejsca: remontowania, odnawiania – gdyż zdradzimy Państwu, że, jak można się spodziewać po antykwariacie, będzie to klimatyczne i urokliwe miejsce. Jednak na chwilę obecną nie chcemy zdradzać więcej szczegółów!

Pomimo tego wciąż z chęcią pozostajemy z Państwem w kontakcie – antykwariat działa obecnie poprzez stronę WWW, mogą nas również Państwo śledzić na Facebooku (https://www.facebook.com/AntykiGabi) oraz Instagramie (https://www.instagram.com/antykigabi/).

 

Wiemy jak ważna wciąż dla wielu z Państwa jest możliwość zobaczenia mebli, przedmiotów na żywo zanim przystąpi się do ich zakupu. Dlatego zainteresowanych prezentowaną ofertą antykwariatu zachęcamy do umówienia się z nami drogą telefoniczną (nr tel.: 668 423 304 lub 666 814 088) bądź mailową (info@antykigabi.pl). Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze i w każdym dniu tygodnia.

 

Posiadamy duże doświadczenie w branży antykwarycznej. Od lat zajmujemy się profesjonalną odnową oraz przede wszystkim sprzedażą antyków. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami renowacji i konserwacji zabytków.

Odnajdujemy wyjątkowe i niespotykane przedmioty, idealnie nadające się do dekoracji wnętrz zarówno mieszkań, domów, biur, jaki i zabytkowych dworków oraz pałaców. Jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta i oczekiwania kolekcjonerów. Już w ofercie zawartej na tej stronie internetowej możecie podziwiać  Państwo bogactwo styli historycznych odzwierciedlone w różnorodności naszego asortymentu.

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie projektowania wystrojów wnętrz mieszkalnych i lokalowych tak, aby spełniały one nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania naszych klientów, wśród których znajdują się znani ludzie ze świata polityki, biznesu, kultury i sztuki. Doradzaliśmy i wyposażaliśmy wiele obiektów m.in. należących do znanych przedsiębiorstw, ale także sale pałaców, zamków czy dworków – tak polskich, jak i zagranicznych.

Przy zakupie udzielamy wszelkiego rodzaju informacji w zakresie użytkowania, transportu i pielęgnacji. Nasze porady są dostosowywane do m.in. rodzaju oraz gatunku drewna z którego mebel został wykonany.

Potrzebujesz od nas pomocy w wyborze antyków

Zadzwoń na numer: 666 814 088 lub 668 423 304