Dzień dobry,
Mamy przyjemność zaoferować państwu Przepiękną…
Bardzo nietypową i niewielką bibliotekę w stylu art deco, datowaną na dwudziestolecie międzywojenne.
Charakteryzującą się wyjątkową okleiną – mahoń sapeli płomienny o żywej i ciepłej barwie. Dodatkowo zdobioną grubą wstęgą intarsji z jaśniejszego drewna.
Biblioteka wsparta na czterech czernionych nogach. Podstawa niska bardzo szeroka, ze ściętymi narożami i trzema szufladkami. Uchwyty czernione.
Część górna dwudrzwiowa, ze ściętymi narożami. Drzwi boczne szerokie, okleinowane wzorzystą okleiną i dekorowane intarsją. Po środku podwójne szklane drzwi przesuwne – z możliwością ich zablokowania widocznych na zdjęciach (ciekawostka).
Wnętrze również okleinowane wzorzystym fornirem.
Niepowtarzalna biblioteka o ciekawym i nietypowym projekcie i zdobnictwie. Forma oraz czernione elementy nadają bibliotece ponadczasowego charakteru.
Mebel po pełnej i profesjonalnej renowacji, wykończony politurą, do wstawienia i użytkowania.
Wymiary:
Szerokość: 225 cm
Wysokość: 169cm
Głębokość: 43 cm
Jeśli masz pytanie odnośnie jakiegoś antyku zadzwoń do nas. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy przy wyborze.
Tel: 668 423 304
info@antykigabi.pl Pon – Pt 10:00-17:00